8 dôvodov, prečo si najať
butikovú marketingovú agentúru

Pri súčasnej nízkej nezamestnanosti je problémom každého manažéra a HR špecialistu nájsť kvalitných ľudí do svojho tímu. V ponukách práce sa často objavuje aj práca marketingového špecialistu na TPP.

No hľadať dobrého a multifunkčného marketéra je najlepšie prirovnať k povestnej zlatej ihle v kope sena. Zamestnať však namiesto človeka veľké agentúry z hlavného mesta so sebou nesie náklady spojené s behom takýchto agentúr o veľkosti desiatok až stoviek ľudí.

Rozumným kompromisom je teda zapojiť do svojej práce butikovú (rozumej menšiu a špecializovanejšiu) marketingovú a kreatívnu agentúru.

A áno, prihrievame si polievku 😊, takou agentúrou sme aj my v EventPro Media. Zhrnuli sme 8 dôvodov, prečo by ste túto možnosť mali zvážiť:

1. Nemusíte zamestnávať pracovnú silu s čím súvisia odvody a administratíva. Suma, ktorú ponúkate ako plat, by bola suma fakturovaná našou agentúrou. Ukončenie spolupráce s nami v prípade nespokojnosti je taktiež ľahšie, ako rozväzovať pracovný pomer so zamestnancom. Ale urobíme všetko preto, aby ste na to nemali dôvod.

2. Jeden človek znamená len jedna špecializácia. Zamestnaním získate niekoho, kto má danosti pre jednu oblasť marketingu, no v iných si musí pomôcť z vonkajšieho trhu – čo sú dodatočné náklady. U nás získate prácu rozdelenú medzi 6 ľudí, pričom každý sa špecializuje na niečo iné – copywrite (tvorba textov), graficky dizajn, zacielenie online reklamy, distribúciu obsahu, video produkciu, koordináciu podujatí… v cene jedného.

3. Sme malá agentúra so sídlom v strede Slovenska, v Liptovskom Mikuláši, vzdialenostne teda bližšie k regiónom Slovenska. Máme len obmedzené množstvo klientov a ponúkame tak povediac „in-house outsourcovaný“ tím, ktorý vie za vami v prípade potreby kedykoľvek prísť osobne.

4. Komunikovať s nami bude jednoduché – získate jednu kontaktnú osobu, ktorá si prácu v agentúre rozdelí ku kolegom. Preto viete vždy na koho sa obrátiť.

5. V rámci našej ponuky sú zahrnuté aj často dopytované grafické prace – nemusíte hľadať ďalších grafikov.

6. Pokiaľ máte záujem, dáme Vami zvoleným ľuďom prístup do projektového programu v ktorom fungujeme, aby ste mali prehlaď a mohli sledovať postup prác, úlohy, plnenia, prípadne komentovať a schvaľovať úlohy, čím eliminujeme množstvo neprehľadných emailov.

7. Angličtina je pre nás samozrejmosťou a preto dvojjazyčná práca, spracovanie a tvorba textov nie je žiadny problém.

8. Ľudia v našom tíme pracujú ako podpora marketingovým manažérom v produkcii obsahu alebo ako externé marketingové oddelenie pre firmy, ktoré vlastných marketingových zamestnancov nemajú. Vy si vyberiete ten najvhodnejší model pre vás.

Máme skúsenosti s firmami, ktoré majú na Slovensku len výrobné závody. Taktiež je väčšina našich klientov v B2B segmente, kde ľudia radi hovoria, že marketing nepotrebujú, až kým nezažijú spoluprácu s nami 😊

Marketingovým expertom dodáme tím, po ktorom vždy túžili. A niektorým firmám marketingové oddelenie, ktoré si doteraz nikdy nemohli dovoliť. 

Dovoľte nám preto dovoliť si nás 😊 a kliknite na jeden z našich predpripravených balíkov služieb, alebo nám napíšte, čomu v marketingu čelíte a my sa s tým radi popasujeme.